Anasayfa 2019-04-22T12:37:20+03:00

HAKKIMIZDA

4A Elektrik Elektronik Teknoloji ve Sanayi Anonim Şirketi, ortaklarının mesleki faaliyetleri ve sektördeki deneyimlerinin bir araya
getirilmesiyle 2005 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Teknolojiye ve insana yatırımı ilke edinerek sektörde farklılaşmayı ve öncü olmayı hedefleyen firmamız günümüze kadar yapmış olduğu işlerle bunu ispatlamıştır. Firmamız, kurulduğu tarihten bugüne kadar geçen süre içerisinde istikrarlı bir büyüme göstererek, enerji sektöründe mühendislik çözümleri ile aranan bir isim olmuştur. 2012 yılında Umman iştiraki 4A Elektrik Elektronik Teknoloji Sanayi LLC adıyla faaliyete geçmiştir. 2014 yılında pano imalat faaliyetini de bünyesine katmıştır.

devamını oku…

ÇÖZÜMLERİMİZ

BİZDEN HABERLER

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN

8 Mart mücadelenin, yan yana, insanca çalışıp hakça paylaşmak isteyen kadın emekçilerin tarihidir. 2020 yılında yaşadığımız tüm zorlukların yanında pandemiyle birlikte aile içi şiddet artmış neredeyse her gün kadınlar erkekler tarafından [...]

TEMSİLCİLİKLER

Covid-19 Bilgilendirme

11 Mart 2020’de Dünya Sağlık Örgütü tarafından PANDEMİ olarak nitelenen SARS-CoV-2 virüsü salgını sebebi ile 4A ELEKTRİK firması olarak gerek çalışanlarımızın gerekse toplum sağlığının korunması için ofis ve atölyemizde gerekli önlemleri almış bulunmaktayız.
Bu kapsamda öncelikle Acil Eylem Planımızı güncelleyip, biyolojik riskler ve salgın hastalıklar tehlike olarak planımızda tanımlanmış ve hızlıca bu hastalığın yayılmasını önleme amaçlı tedbirler alınmaya başlanmıştır.
Acil Eylem Planımıza kapsamında salgınla ilgili olarak öncelikli risk gruplarını gözeterek, 16 Mart 2020 tarihi itibariyle ofis çalışanlarımız online olarak evden hizmet vermekte, seyahat planlarımız bir müddet ötelenmiştir. İşyerimizdeki ürün/hizmet üretiminin devamlılığını sağlamak ve siz değerli müşterilerimize hizmet vermek adına atölye çalışanlarımızı izole bir ortam sağlanmıştır.
16 Mart 2020 tarihinden itibaren İşletmemize misafir kabul edilmeme kararı alınmıştır. Atölye çalışmalarımızın sağlığı için ise çalışanlarımızın el yıkama ve hijyen eğitimleri verilmiş ve temizlik malzemeleri ihtiyaçları karşılanmıştır. Ayrıca atölyemiz günlük ve haftalık dezenfektasyon ve ilaçlama faaliyetleri ile kontrol altına alınmaya çalışılmaktadır. Bu önlemleri desteklemek adına çalışanlarımızın sağlıklı yeme ve içme faaliyetleri daha sıkı denetim ve hijyen kontrolleri ile güvence altına alınmıştır.
Alınan önlemler dahilinde firmamızda bu zamana kadar yaşanan Covid 19 Virüsü- pozitif vakası görülmemiştir. Böyle bir vakanın yaşanması durumunda gerek çalışanlarımız, gerekse bizler ailelerimizin ve toplum sağlığının korunması için 184 hattının arayarak, Acil Eylem Planımızı uyguluyor olacağız.

Tüm Dünya’ya ve ülkenize geçmiş olsun..