Genel Müdür Mesajı

/Genel Müdür Mesajı
Genel Müdür Mesajı 2019-04-22T12:39:05+03:00

        Bizler, 4A Elektrik Elektronik Teknoloji Sanayi A.Ş. çalışanları olarak ülkemizde ve dünyada enerji sektöründe yenilikçi teknolojiler ve akılcı mühendislik çözümleri üretmeyi görevimiz olarak görüyoruz. 4A Elektrik İstanbul, Türkiye’de 2005 yılında bu hedef etrafında birleşmiş bir grup mühendis tarafından
kuruldu. Kurulduğu tarihten bu yana aynı hedef ve değerlere sahip profesyonellerin aramıza katılması ile 2015 yılında 10. Yılımızı onlarca ülkede pek çok farklı projeye imza atmış olmanın gururuyla kutladık.

4A Elektrik A.Ş. enerji sektörünün geleneksel uygulamalarına farklı bakış açıları getirmek ve yeni teknolojilerin öncüsü olan uygulamaları hayata geçirerek fark yaratmayı ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarabilmiştir. Elektrik İletim, üretim ve dağıtım sistemlerinin yanı sıra altyapı tesisleri ve endüstride de birbirinden farklı ve kritik çözümleri detaycı mühendislik anlayışıyla başarıyla gerçekleştirmiştir. Yenilikçi teknoloji ve akılcı mühendislik çözümleri anlayışımızı ürün satışı, imalat, anahtar teslim projeler, eğitim ve danışmanlık hizmetleri alanında da çözüm odaklı bir anlayış içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Başarının verilen hizmetin kalitesi ve sürekliliğine bağlı olduğunun bilincinde olan bizler için insan faktörü kalite politikamızın ve vizyonumuzun temelini oluşturmaktadır. 4A Elektrik A.Ş. çalışanlarına sağlıklı, mutluve samimi bir çalışma ortamı sunmaktadır. Dürüstlük ve samimiyet 4A Elektrik A.Ş.’nin temel değerleridir. Aynı şekilde müşteri ilişkilerimizin temelinde de sonuç odaklılığın yanında dürüst ve samimi iletişim
anlayışı yatmaktadır.

Tüm 4A Elektrik çalışanları olarak enerji sektörüne yeni teknolojiler ve akılcı çözümler getirebilmenin hazzını yaşayabilmenın en önemli değerinin “insan” olduğunu aklımızdan çıkarmadan yolumuza devam edeceğiz.

Devrim EROĞLU